Obóz i wczasy tenisowe dla dorosłych i rodzin z dziećmi Mazurskie Marzenie 2015

admin | Aktualności
2015/03/04

Klub Smecz razem z Hotelem Mazurskie Marzenie zapraszają na obóz i wczasy tenisowe dla dorosłych i rodzin z dziećmi w dniach 19.07. – 29.07. 2015 r. w hotelu Mazurskie Marzenie.

Mazurskie Marzenia jest położone na 30 hektarowym półwyspie otoczonym z trzech stron wodami Jeziora Kownatki. Do naszej dyspozycji m.in. są: 7 kortów ziemnych (dwa oświetlone), prywatna plaża z basenem dla dzieci, 6 pomostów rekreacyjno-wędkarskich, sprzęt wodny (kajaki, łódki, rowery wodne), siłownia zewnętrzna, boisko do piłki nożnej i siatkowej, klub bilardowy, plac zabaw dla dzieci oraz wiele innych. www.mazurskie-marzenie.pl

Program:
-Treningi tenisowe prowadzone są dwa razy dziennie po 1.5 godziny w grupach 3-4 osobowych z trenerem. Ćwiczymy technikę, taktykę, gramy sparingi.
-Turniej tenisowy singlowy i deblowy.
-Dla chętnych zajęcia ogólnorozwojowe ukierunkowane pod tenis, gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną i in.
-Możliwość korzystania z atrakcji hotelu, dwa place zabaw dla dzieci, łaźnia, sauna, rowery.
-Integracyjne imprezy i ognisko z kiełbaskami.
-3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu i obiad).

Cena: 2500 zł zawiera 10 noclegów w hotelu z wyżywieniem, opiekę instruktorów i organizatorów, korzystania z atrakcji bazy hotelowej oraz realizację zajęć tenisowych. Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu 19.07, a kończy śniadaniem 29.07.2015 r. Jest możliwość skrócenia pobytu.

UWAGA: ostatnie wolne miejsca. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 506025966, osoba kontaktowa: Janusz Sęk.

Tags: , , , ,

Wstaw komentarz